Megoldatlan

Az elhajított tábla esete...

Nem tudom pontosan mit is jelez ez a tábla, de az biztos nem véletlenül volt ott, ahová szerelték. A rajta lévő szimbolum egy elzáró csap helyét hivatott jelölni...
Kinek volt útjában, ahol volt?....

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Borsó u. 71

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Közművek"-ra.

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Óh, a tábla eltünt... :)
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Azóta esetleg visszaszerelték a táblát?
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Csoda történt: vándorol a tábla!
    Sajnos nem talált még vissza a helyére!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg nem hiányzik sehol?
    Az eltelő időt a környezetben lévő gaz és fű növése mutatja...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Elnézést és köszönöm! ;)
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    javítottam is!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 100002101555
    Ügyintéző: Harasztosi Nikolett

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük, hogy bejelentésével bizalommal fordult ügyfélszolgálatunkhoz.

    Illetékes kollégáinktól kapott tájékoztatás alap
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Igazad lehet, mert sárga a tábla... Dehát mindenhez én sem érthetek... ;)
  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem vagyok szakértő, de szerintem ez egy gázvezeték bekötését jelző tábla, tehát nem "Vízművek" az illetékes.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Összetört gázvezeték-jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Harcsa utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére