Megoldott

Vonalak felfestése -Lágymányosi u. , 1111 Hungary

Anonim Járókelő

Érdemes lenne a vonalak fellfestését megerősíteni az egész Lágymányosi utcában/ 11. kerület

előzmény:

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/46383/illegalis-parkolas

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Lágymányosi u. 17a

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Zárható, felfestették őket.
  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    +1
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    + 5 kép
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére