Válaszra vár

Beszakadt járda

Tisztelt Illetékes!

A Hűvösvölgyi út és a Bognár utca sarkán beszakadt a járda a gyalogátkelőhely előtt.
Kérem a balesetveszélyes állapot mielőbbi megszüntetését!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 28

Hozzászólások

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére