Megoldott

Útfelújítás után megsüllyedve hagyott víznyelő

A Váradi utcát az elmúlt hetekben újították fel, azonban több víznyelőt is elfelejtettek szintbe hozni az úttesttel, a képen látható például különösen is mélyen van, nagyot döccen a szép új úton az, aki belehajt. Kérjük a szintbe hozásukat.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Váradi u. 17

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Három megsüllyedt víznyelőt javítottak, zárható!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Baksai-Szabó Kristóf Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat igyekszik segíteni.
    A mi tudomásunk szerint is a megjelölt útszakaszt az utóbbi időben
    újítottá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tihanyi Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tróger meló...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére