Megoldott

balesetveszèlyesen leszakadò lèpcsö perem

mindig òriàsi forgalom van a stadionok metrò kijàrattòl pàr mèterre lèvö lèpcsökön ès ebben a leszakadò perembdn màr több ember is megbotlott.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ifjúság útja 1

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 0048599 számú bejelentésben szereplő Stadionok METRO állomás felől a trolibuszhoz vezető lépcső üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Bejelenté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Akadálymentesítés"-ról "Járda"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Magas padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas fedlap a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére