Megerősítésre vár

Üveg szilánkok a Bikás parkban

A Bikás park közepén az egyik sétányon két helyen is üveg szilánkok vannak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bikás park közepe

Hozzászólások

  • Barna Gábor visszajelzésére vár.

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.07.09. 18:29 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Barna Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megdőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Schneider Attila
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére