Megoldásra vár

Felbontott járda

Tisztelt Címzett!
Érdeklődnék, hogy milyen munkák zajlanak és még hány hétig kell kerülgetnünk a fa körül felbontott járdát?
Köszönöm válaszukat.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széna tér

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Friday, July 12, 2019 1:29 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Sub...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére