Megoldott

Hiányzó kerékpáros kiegészítő tábla

A Károly körút - Bárczy István utca kereszteződésben hiányzik a kétirányú biciklis közlekedést jelző "Kivéve" tábla.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldva
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént a kiegészítő tábla pótlása?
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (4802)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A Bárczy István utca Károly körút fe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére