Megoldott

Elhanyagolt közterület

A Hengermalom és a Barázda utca közötti részen a bringa-gyalogút két oldalán a közterület teljesen elhanyagolt, tele szeméttel, a növényzet belóg az útra... ráférne egy alapos rendbetétel. Ami érdekes, hogy a Hengermalom útig az egyes villamossal párhuzamosan rendbetették a közterületeket, de már a sarok túloldalán (itt is végeztek útépítést) már teljes a káosz.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértek az előttem szólóval, azon az 50 méteren összeszedték a hulladékot, de tovább haladva a Barázda utca felé a helyzet változatlan, most éppen kevésbé látszik mennyire szemetes a kerékpár/gyal...
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, arra bringázom minden nap, a belejentés a a fotók elkészülte óta az válatozott, hogy a Hengermalom út utáni részen kb. 50 m hosszban összeszedték a hulladékot, viszont mivel a növényzet lomba bo...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha ismeritek a helyszínt, kérlek, küldjetek nekünk jelzést, hogy valóban megoldódott-e az ügy: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/4787/elhanyagolt-kozterulet/frissites
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Szerémi út melletti kerékpárút kezelője, karbantartója, a BKK Közút Zrt. helyszíni bejárást tartott, melyen azt tapasztalta, hogy – a nemrég eldobált szeméten kívül – jelenleg a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bejelentés: 4787
    e-mail: budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a Hengermalom út és Barázda utca közötti kerékpárút szemetességével kapcsolatos levelére az alábbiakban tájékoztatom.
    A S...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a válasz az Önkormányzattól egyértelmű kibújás a felelősség alól. Ha a szemetet lefújja a szél a kerékpárútról, akkor már nem is kell vele foglalkozni? Nem lenne célszerűbb ha az önkormányzat saját...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy Budapest Főváros Önkormányzatának 48/1994. számú Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület takar...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    U.ezt szerettem volna jelenteni a mai nap folyamán, örülök hogy valaki előttem pár napja megtette, tényleg szörnyen szemetes ez a környék.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Olajfolt a járdán és az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Aszfalt darabok a zöldfelületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lakatok a szobron

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadság híd (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére