Megoldott

Feltört kockakövek

Tisztelt Illetékes,

Az Andrássy út 30 előtt a járdán feltört a kockakő.

Kérem orvosolják a problémát.

Köszönöm szépen!

Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 30

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    A burkolat ki lett javítva. Ma készítettem a fényképet. Köszönjük az intézkedést.
  • Fülöp Balázs visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére