Megoldásra vár

Szabálytalanul parkoló autók

Hűvösvölgyi buszvégállomással szemben a járdára állnak az autók, sokszor nem lehet elférni tőlük, sőt, a gyalogos átkelőhelyre is felállnak. Múltkor a gyerekemet úgy rántotta el, hogy ne rajta keresztül álljon fel a járdára az autó.
A közeli bölcsődéből és óvodából sok a kisgyerekes erre, babakocsival stb.
Szükséges lenne parkolást gátló oszlopok telepítése, szankcionálás

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 219

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közrend"-ról "Parkolás"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére