Megerősítésre vár

Vízelvezető csatorna problémák

FRISSÍTÉS 2020.01.12:

A lefolyók el vannak dugulva.

---

Frissítés 2019.07.24.:

Tisztelt Budapest közút,

a felnyílt rács javítása megtörtént, ezt köszönöm szépen. Viszont a lefolyók takarítására még nem került sor. Gondolom funkcionális szerepe ezeknek a rácsoknak a víz levezetése a villamos sinekről, kérem takarítsák ki.

Köszönöm!

----

Tisztelt Budapest Közút,

a I. kerületi Batthyány tér melletti kerékpárútnál, a villamos sínről átvezetett csatornák közül az egyik fel van nyílva, ez elég veszélyes, mert ha valaki a bringaút szélén megy, kivághatja a gumiját.

Továbbá az összes ilyen vízelvezető elvan dugulva és gaz nő benne.

Kérem oldják meg a fent említett problémákat.

Köszönöm!
Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 31

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budape...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2019.07.24.: Tisztelt Budapest közút, a felnyílt rács javítása megtörtént, ezt köszönöm szépen. Viszont a lefolyók takarítására még nem került sor. Gondolom funkcionális szerepe ezeknek a rácsoknak a víz levezetése a villamos sinekről, kérem takarítsák ki. Köszönöm! ---- Tisztelt Budapest Közút, a I. kerületi Batthyány tér melletti kerékpárútnál, a villamos sínről átvezetett csatornák közül az egyik fel van nyílva, ez elég veszélyes, mert ha valaki a bringaút szélén megy, kivághatja a gumiját. Továbbá az összes ilyen vízelvezető elvan dugulva és gaz nő benne. Kérem oldják meg a fent említett problémákat. Köszönöm! Üdv, Fülöp Balázs"-ról "FRISSÍTÉS 2020.01.12: A lefolyók el vannak dugulva. --- Frissítés 2019.07.24.: Tisztelt Budapest közút, a felnyílt rács javítása megtörtént, ezt köszönöm szépen. Viszont a lefolyók takarítására még nem került sor. Gondolom funkcionális szerepe ezeknek a rácsoknak a víz levezetése a villamos sinekről, kérem takarítsák ki. Köszönöm! ---- Tisztelt Budapest Közút, a I. kerületi Batthyány tér melletti kerékpárútnál, a villamos sínről átvezetett csatornák közül az egyik fel van nyílva, ez elég veszélyes, mert ha valaki a bringaút szélén megy, kivághatja a gumiját. Továbbá az összes ilyen vízelvezető elvan dugulva és gaz nő benne. Kérem oldják meg a fent említett problémákat. Köszönöm! Üdv, Fülöp Balázs"-ra.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    A lefolyók el vannak dugulva.
  • Fülöp Balázs visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Budapest Közút, a I. kerületi Batthyány tér melletti kerékpárútnál, a villamos sínről átvezetett csatornák közül az egyik fel van nyílva, ez elég veszélyes, mert ha valaki a bringaút szélén megy, kivághatja a gumiját. Továbbá az összes ilyen vízelvezető elvan dugulva és gaz nő benne. Kérem oldják meg a fent említett problémákat. Köszönöm! Üdv, Fülöp Balázs"-ról "Frissítés 2019.07.24.: Tisztelt Budapest közút, a felnyílt rács javítása megtörtént, ezt köszönöm szépen. Viszont a lefolyók takarítására még nem került sor. Gondolom funkcionális szerepe ezeknek a rácsoknak a víz levezetése a villamos sinekről, kérem takarítsák ki. Köszönöm! ---- Tisztelt Budapest Közút, a I. kerületi Batthyány tér melletti kerékpárútnál, a villamos sínről átvezetett csatornák közül az egyik fel van nyílva, ez elég veszélyes, mert ha valaki a bringaút szélén megy, kivághatja a gumiját. Továbbá az összes ilyen vízelvezető elvan dugulva és gaz nő benne. Kérem oldják meg a fent említett problémákat. Köszönöm! Üdv, Fülöp Balázs"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia! Bocsánat, jogos, a gazok tényleg benne maradtak.
  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest közút,

    a felnyílt rács javítása megtörtént, ezt köszönöm szépen. Viszont a lefolyók takarítására még nem került sor. Gondolom funkcionális szerepe ezeknek a rácsoknak a víz levezet...
  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap jártam arra, javították.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére