Megoldásra vár

Mélyedések a kerékpáros kereszteződésekben

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes szerv.!

A Hungária körúton, a kerékpár úton, a MÁV telep utca kereszteződésében van két macskaköves csík, ami főleg ha a lejtőn jön az ember, iszonyúan megdobja a kerékpárt. Máshol is van hasonló egyébként.
Lehet ezek direkt vannak, hogy lassítson a kerékpáros? (ez esetben jelezni kellene)
Ha nincs funkciója, akkor kérem töltsék fel a mélyedéseket, mert mindig attól félek, hogy károsodni fog a kerékpárom, de az emberre sincs jó hatással ha mesterséges gödrökön kell áthajtania.
Köszönettel:

egy kerékpáros

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Hungária krt. 3

Hozzászólások

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Folyamatban van: körberajzolták a mélyedéseket, várjuk a javítást. ;)
  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére