Megoldatlan

Vaspálya utcai torzó

Totál csúf, felesleges és egyben balesetveszélyez beton és drótkerítés rom húzódik végig a Vaspálya utcában a Körösi Csoma úttól egészen a Kőér utcai vasúti átjáróig.
A környék nem túl magas nívóját némileg emelné, ha ezt a förmedvényt az önkormányzat elbontatná.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Végezetül egy utolsó kép
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Vannak lyukak amik bozótosok
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    És a kőfal sem jobb...
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Van itt minden...
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    És máshol sem jobb a helyzet, a természet lassan eltűnteti a nyomokat...
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Már ki is járták a hibás kerítés miatt.
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás, szerintem meg kellene küldeni a Kőbányai Vagyonkezelőnek
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanolyan állapotú (sőt rosszabb)
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő, megoldódott a probléma?
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést mi eredetileg is a X. kerületnek küldtük meg, utána a MÁV-nak is, erre jött a MÁV-Start válasza. A X. kerület azóta se válaszolt.
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A kimittud.org/request/leomlo-betonfal cím alatt jelen bejelentésben érintett fallal kapcsolatban történt adatigénylés, tájékoztatás képpen közöljük:

    Feladó: kozadat@mav.hu
    Magyar Államvasutak Zrt.
    ...
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt valami a fallal?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Megkereső!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére 2013. május 31-én küldött észrevételt (470).

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy megkeresését a vasút
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lomis autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Tóvirág utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megbontott kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Pongrácz út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére