Megoldott

Megrongálódott bicikli tároló

A Várkert bazár bejárata előtt találtam a képen látható bicikli tárolót. Cserélni kellene.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Ybl Miklós tér 2-6

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Koller Tamás visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • I. kerület Budavár Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a kerékpártámasz helyreállítását már megrendeltük, gyártása folyamatban van, ha ez egy újabb rongálás akkor azt is intézzük hamarosan.
    Üdvözl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 46895-ös számú bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tájékoztatjuk, hogy a Bejelentő által jelzett kerékpártámasz az I. kerületi Önkormányzat kezelésében van, ezért a be
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rengeteg avar járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Korlát

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére