Megoldott

Aknafedél beszakadva

Tisztelt járókelők a mai napon vettem észre hogy a XXI.kerületben az aknafedél be van szakadva úgyan is ez baleset veszélyes azért vannak rajta a Bolyák ezért szeretném azt kérni hogy minnél hamarabb orvosojám ezt a híbat mert balaset veszélyes is lehet egy vak ember számra is bármikor bele sétálhat ezért szeretném kérni az illetékes hogy orvosoják ezt a híbát

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kossuth Lajos utca (Völgy utca)

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XXI. kerület, Völgy utca- Kossuth L. utca sarkán, a beszakadt, kisméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megoldotta 2019.06.25.-én.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    BK Forgalomtechnika fedlapja.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a fedlapot, a balesetveszély elkerülése érdekében Útépítési Csoportunk kerítette el. Társaságunk nem végez fedlap cserét, javítást, tekintettel arra, hogy ez a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezuhant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Jozsef krt. (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B K
    Vágány utca / Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B K
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére