Megoldásra vár

Bicikliút szegélye, aszfaltja hiányos

Kérem, hogy javítsák a bicikliutat, mielőtt még jobban tönkremegy.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 182

Hozzászólások

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, arra én nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi fog átépülni. A VEKPOP-ból... Hamarosan...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére