Válaszra vár

Sok szemét kevés kuka

Anonim Járókelő

A Berzeviczy utca állandó napi problémája hogy a hosszú utcábab kb csak 3 kuka van. Az egész utca szemetes, kutyaszaros. A környező utcákban egyáltalán nincs kuka. Ezen az utcán is csak kereszteződésben.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Berzeviczy Gergely u. 12

Hozzászólások

  • Árvai Orsolya elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Árvai Orsolya megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "IV. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen több
    hulladékgyűjtő edény is található, melyek ürítéséről naponta
    gondoskodna
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére