Válaszra vár

Összefirkált villanyelosztó doboz

FRISSÍTÉS 2019.07.19.:
Változatlan
------------------

Újra és újra gazdátlan villany dobozok. Tudom, hogy minden villany doboz mocskos Budapesten, de legalább a nagyforgalmú utakon, mint a “reprezentatív” Károly körúton szerintem lehet tisztában tartani.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 3

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐTÁV"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Címzett!

    Mellékelten megküldjük levelünket. Amennyiben válaszolni kíván küldeményünkre, kérjük, szíveskedjen az abban feltüntetett iktatószámra hivatkozni válaszlevelében. Együttműködését
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐTÁV

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "FŐTÁV"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a
    forgalomtechnikai vezérlőszekrényről az üzemeltető feladata a graffiti
    eltá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ok

    From: Juhászné Farkas Matild
    Sent: Monday, July 22, 2019 10:17 AM
    To: budapest@jarokelo.hu
    Subject: FW: Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00046193- Károly krt. 3 előtt összefirkált ELMÜ doboz

    Jar
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00046193

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00046193 azonosítószámú, Budapest Károly krt. 3. szám
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Újra és újra gazdátlan villany dobozok. Tudom, hogy minden villany doboz mocskos Budapesten, de legalább a nagyforgalmú utakon, mint a “reprezentatív” Károly körúton szerintem lehet tisztában tartani."-ról "FRISSÍTÉS 2019.07.19.: Változatlan ------------------ Újra és újra gazdátlan villany dobozok. Tudom, hogy minden villany doboz mocskos Budapesten, de legalább a nagyforgalmú utakon, mint a “reprezentatív” Károly körúton szerintem lehet tisztában tartani."-ra.

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Változatlan
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "VII. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik..
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu     Budapest, 2019. 05. 23.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/172646/2019/HÜgyintézőnk: Menich KrisztinaÜK 100031777275    Tárgy: Tájékoztatás   Tisztelt Bejelentő!  Társaságunkhoz 2019.05.21-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk, bejelentését 15 napon belül e-mailen megválaszoljuk.

    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület"-ról "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ra.

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Matricás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére