Megoldásra vár

Elkopott fedél

Tisztelt Budapest Közút!
Kérem, cseréljék a bejelentésben szereplő elkopott és defektveszélyes Forgalomirányítás feliratú aknafedelet a Kerepesi út menti kerékpárúton a Keleti pályaudvar magasságában.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kerepesi út 3

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre semmi változás.
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors választ.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VIII. kerület, Kerepesi út 3-5. előtti kerékpárúton a sérült, kopott, kisméretű fedlap cseréjét, Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére