Megoldott

Botlásveszély

Tisztelt Illetékes!
Kérem, szíveskedjenek a Flórián téri aluljáró burkolatát javítani.

Intézkedésüket köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér 1-3

Hozzászólások

  • Mészáros Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm :)
  • Mészáros Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük a bejelentését!

    A Flórián téri aluljáró padló hibájáról tudomásunk van, a javítást felvettük hibalistánkra.
    A munka elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére