Megoldott

Sártenger a parkolóhelyeken

Az Ungvár utca 9. szám előtti részen, az emeletes házak oldalán a járda és az úttest közti sávot az ott lakók parkolásra használják.
Mivel ez a terület semmilyen burkolattal nem rendelkezik, ezért eső idején hatalmas sár keletkezik, ami nem akadályozza meg a lakókat a parkolásban, azonban ez egyrészt tanyasi körülményeket teremt a hatalmas sáros gödrökkel, másrészt balesetveszélyessé teszi az utat, a kiálló autók sárfelhordása révén.

Szeretném, ha az illetékes hivatal, hatóság megoldaná ezt a problémát, vagy
-kerítsék el és ezzel szüntessék meg a parkolás lehetőségét
-burkolják le murvával, betonnal, pázsitkővel, stb.
de tekintettel a kevés számú parkolóhelyre, inkább ez utóbbit kellene.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (4575)” tárgyú elektronikus levelükre hivatkozva az alábbi választ adjuk.

    Tájékoztatjuk Önöket, hogy a járda és az útte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu !
    Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a XIV. kerület Ungvár utca nem kerületi üzemeltetésű út. Tömegközlekedési útvonalként üzemeltetője a BKK Közút Zrt.
    Budapest, 20
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tanuljátok már meg hogy melyikek a fővárosi utak.. Kérjetek egy kistát a BKK-tól. A XIV. kerületnek ehhez vajmi kvés köze van.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Garda Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ez mit vezet el?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk a falban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Újpest-központ (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére