Megoldásra vár

Két fedlap

Két fedlap mellett is beszakadt a járda a 2-es villamos végállomásán. Forgalomirányítás felirat van rajta.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Laczkovich u. 31

Hozzászólások

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. kerület, Laczkovich u. 31 előtt, a kisméretű fedlapok melletti akna és burkolat javításokat Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözle...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére