Megoldatlan

Felfestett parkolók

Frissítés - 2019.05.23:
Kedves Kádi Gergely,
a válaszát nem fogadom el, kérem alakítsák át a terveket a tervezőkkel és a bejáratok előtt alakítsanak ki forgalomtól elzárt szakaszokat, érdemben nem csökken ezáltal a parkolóhelyek száma, egyébként is ez a rész elegendő parkolóhellyel rendelkezik, fizetős időben pedig szinte üres, hogy az útszakasz nem jelentős, nem kímel meg bennünket a sárban taposástól ha át szeretnénk térni az út túloldalára. Kérném szépen, ne a parkolók számának maximalizálása legyenek az elsődleges szempont egy parkolóhely kialakításánál, hanem az emberek széleskörű igényei mint pl.: gyalogos közlekedők előtérbe helyzése, a közszolgáltalás végzők munkájának könnyítése, kerékpáros közlekedők segítése, mozgásukban korlátozott és idős emberek közlekedésének megkönnyítése. A járművezetők ablak alatti gépjármű tárolása, nem lehet a prioritási sorrend elején!

A csatolt fotót a Bukarest utcában fotóztam, ilyet szeretnénk a Hamzsabégi úton is. Ha itt megoldató volt akkor nálunk is meg lehet valósítani.
Köszönöm.
-----------------------------------------

Kedves Illetékes,
nemrég a Hamzsabégi úton és környékén újrafestették és kijelölték az eddig ki nem jelölt parkolóhelyeket ami üdvözlendő, viszont a Hamzsabégi úton a ház bejáratok irányában nem hagytak szabad helyet a szabad ki-be járásra. Fontos lenne, mivel itt tudjuk megközelíteni a túloldalon leparkolt autókat, itt tudjuk kerékpárunkkal megközelíteni az úttestet és a kukákat is itt tudják ürítéshez kitolni a hulladékszállító gépjárműhöz. Kérem a bejáratok előtti leaszfaltozott rész szélességében megtiltani a parkolást egy X felfestésével.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hamzsabégi út 10

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt egy újabb példa a közelből, ez a Bogdánfy 8 előtt található... van megoldás, csak akarni kell.
  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés - 2019.05.23: Kedves Kádi Gergely, a válaszát nem fogadom el, kérem alakítsák át a terveket a tervezőkkel és a bejáratok előtt alakítsanak ki forgalomtól elzárt szakaszokat, érdemben nem csökken ezáltal a parkolóhelyek száma, egyébként is ez a rész elegendő parkolóhellyel rendelkezik, fizetős időben pedig szinte ...

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés - 2019.05.23: Kedves Kádi Gergely, a válaszát nem fogadom el, kérem alakítsák át a terveket a tervezőkkel és a bejáratok előtt alakítsanak ki forgalomtól elzárt szakaszokat, érdemben nem csökken ezáltal a parkolóhelyek száma, egyébként is ez a rész elegendő parkolóhellyel rendelkezik, fizetős időben pedig szinte ...

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Az alábbi fotót a Bukarest utcában fotóztam, ilyet szeretnénk a Hamzsabégi úton is. Ha itt megoldató volt akkor nálunk is meg lehet valósítani. Köszönöm.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Illetékes, nemrég a Hamzsabégi úton és környékén újrafestették és kijelölték az eddig ki nem jelölt parkolóhelyeket ami üdvözlendő, viszont a Hamzsabégi úton a ház bejáratok irányában nem hagytak szabad helyet a szabad ki-be járásra. Fontos lenne, mivel itt tudjuk megközelíteni a túloldalon leparkolt au...

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Kádi Gergely,
    a válaszát nem fogadom el, kérem alakítsák át a terveket a tervezőkkel és a bejáratok előtt alakítsanak ki forgalomtól elzárt szakaszokat, érdemben nem csökken ezáltal a parkolóhe
    ...
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére