Megoldott

madárürülék a játszótéren

Anonim Járókelő

A játszótéri padokon és a játszótér egyéb részein (kavicsos, aszfalt) igencsak hatalmas madárürülékek vannak.A pad nem használható a többi helyszín is fertőzésveszélyes emiatt. Szülőként amit tudunk összeszedünk, de sajnos csap hiányában (másik probléma) kezet mosni sem lehet (marad a törlőkendő). Havonta egyszer az Újpesti Városgondnokság rendet tesz, de a padokat sosem takarítják le. Jeleztem többször is a helyszínen, a válasz: .. nem őhozzájuk tartozik..-gondolom ezzel senkit nem leptem meg- A padok nemrég lettek lefestve, így hiába a karbantartás egyszer, ha további gondozás, takarítás nem megfelelő.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Aradi u. 3

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Tisztelt Járókelő!

    Közérdekű bejelentésüket megköszönve tájékoztatom Önöket, hogy a probléma megoldása érdekében intézkedtünk a pad megtisztításáról és áthelyezéséről úgy, hogy ki
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és ürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Kassai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ősz utcai kutyafuttatóban szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Virág utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére