Megoldott

Lepergő festés az újonnan átadott kerékpárútról

A vadonatúj kerékpárút festését piszkos, sáros aszfaltra festették rá, ami már le is pereg. Előbb talán le kellett volna alaposan mosni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Megvalósult a termoplasztik kivitel... köszönjük.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (4525)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a Szerémi út – Hengermalom út útvonalon a téli h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Balesetveszély, lekopott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére