Megoldatlan

Abonyi utca -kutya higeniai szemetesek hianya

1046 Abonyi utca. Nincsenek kutya higenias szemetesek elhelyezve a teruleten. 2 meterenkent kutya urulekbe botlik a gyalogos.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Elektronikus úton érkezett bejelentését köszönettel megkaptuk és az alábbi tájékoztatást adjuk:
    Az évek során Zugló területén összesen 124 kutyaürülék-gyűjtőláda kihelyezése tört
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy minden kerületben az önkormányzat jelöli ki a kutyafuttatók területét és helyez ki gyűjtőket, így a témában Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére