Megoldatlan

Tavaszi karácsonyfa

Anonim Járókelő

Néhány hete egy erős szél szakadt nylonzacskókkal díszítette fel az egyik fát az Etele út 32B előtt. Sajnos a piszok túl magasan van, a lakók nem tudják leszedni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő, megoldódott azóta a probléma?
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldjük újra az önkormányzatnak.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem történt előrelépés az ügyben.
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mi lett a sorsuk a zacskóknak?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Válasz Le Marietta kérdésére:
    Kedves Le Marietta!
    Sajnos a nylon továbbra is a fára van tekeredve. Időközben kinőttek a levelek, és így ugyan az utcáról őszig nem látszik a piszok, de az emeleti ablak...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves felhasználó! Ott vannak még a zacskók a fán? Köszönettel: admin
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Lakossági bejelentés alapján küldött értesítésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a Budapest XI. kerületi Etele út 32/b számú épület előtti zöldterületen álló fa ágaira, a III-IV. em
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ott hagyott TV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Albertfalva kitérő (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére