Megoldott

Vízelvezetés a Bajza utca sarkán

A Bajza utca-Szondi utca sarkán a csatorna nem tudja ellátni a feladatát. Sajnos nem tudom ilyenkor ki az illetékes.

Viszont az óvatlan gyalogos kaphat egy "frissítő" zuhanyt, ha arra megy egy autó...

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült .. talán egy hónapja már.

    Üdv,
    András
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://jarokelo.hu/bud...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/4475/vizelvezetes-a-bajza-utca-sar...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    VI. kerületnek megküldve
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (4475)” tárgyú elektronikus levelükre hivatkozva az alábbi választ adjuk.

    Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Bajza utca vízel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • K Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Építkezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Dessewffy utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezuhant homlokzati elem törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    0610-Andrássy út - Káldy Gyula utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére