Megoldásra vár

Rettenetes minőségű kerékpárút szakasz

Nagyicce H buszmegálló vonalában a kerékpárút minősége kétségbeejtő, nagy szükség lenne burkolatjavításra. A kerékpározók gyakran a járda vagy a buszmegálló fele kerülik ki ezt a szakaszt, ez a mellékelt képen is látható. Kérem, hogy fontolják meg ennek a szakasznak a burkolatcseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 123

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Tuesday, May 14, 2019 2:09 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Sub...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére