Megoldott

Tesco-s bevásárlókocsi a parkban

Valaki a bevásárlást követően a bevásárlókocsit is elhozta, de vissza már nem vitte, a Tejút utcai parkban felejtette.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 277

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/2206/1/2019/V3
    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunknak címzett, a II. Rákóczi Ferenc út 277. előtt hagyott hulladékkal kapcsolatos levelét 2019.04.23-án köszönettel megkaptuk, a benne felvet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Füleki Flavián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Védgát utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kukatartó oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széchenyi István utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére