Megoldatlan

Rámpa hiánya

Anonim Járókelő

A Rahó utca 24C és az Ugron Gábor utca - Pannonhalmi út kereszteződése között található egy kb. 30 méter hosszú lépcső. Ennek egy kb. 20 méteres szakasza mellett hiányzik egy rámpa, ami megkönnyítené a babakocsocsival, kerekesszékkel, kerekes bevásárlótáskával közlekedők életét. Akár 220 métert is lehetne spórolni vele, ráadásul elég nagy a kerülőúton a szintkülönbség is. Játszóteret, parkot és a Nagyszeben téri bevásárlóközpontot is könnyen meg lehetne közelíteni ezen az úton. A képeken látszik, hogy sokan már kitaposták a lépcső mellett a földet, így igény lenne erre a rámpára és valószínűleg a fák és cserjék kivágása nélkül megoldható a kivitelezése, ha 60 cm széles lenne legalább.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rahó u. 24c

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére