Megerősítésre vár

Mi ez már megint

Úgy tűnik, hogy nemrég feltúrták a járdát a polgármesteri hivatal előtt. Talán fedlap csere is volt. Egy biztos: nagyon nem sikerült rendesen visszarakni a térkövet. Igazi gányolás lett az eredmény.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 6

Hozzászólások

  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon mikor csinálják meg?
  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Atyaég...........
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gaz nő a fal mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gaz a Bajza utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bajza utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére