Megoldásra vár

Építési hulladék bezsákolva

A jelzett helyszínen (nagyjából ahol a térképen a piros jel mutatja), a kerítés tövében illegálisan került lerakásra építési hulladék, amit el kellene szállítani.
Csatolok google maps kivágatot is a könnyebb beazonosíthatóság érdekében. (pirossal lehatárolt terület)
Készítettem egy fényképet is a telek bejáratáról, aminek a kerítésének a tövében van a hulladék. (Ettől a bejárattól a Komáromi utca irányába helyezkedik el kb.)

Köszönöm szépen az intézkedést!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szőnyi út 58 II

Hozzászólások

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! Várom a fejleményeket!
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Le Marietta!

    Kérem a mellékelt tájékoztatás szíves tudomásul vételét.

    Üdvözlettel:
    Lázár Júlia
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Le Marietta!

    A 44565. számú bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A csatolt fényképen látható hulladék a rendelkezésünkre álló térinformatikai
    adatok alapján nem közterü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület"-ra.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Autó ablak törmeléke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pillangó park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére