Megoldásra vár

Végig repedt a járda

Végig repedt a decemberben átadott új járda a Kis utcánál a lejtőn. Kérem, szíveskedjenek javítani, mielőtt teljesen széttördezik a burkolat!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Kis u. 1

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár.
  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest Közút
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Még két kép.
  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére