Megoldott

Vakcsík

Újpesten az Váci úton a József Attila utca sarkán új lámpás kereszteződést alakítottak ki. A zebrán átvezető vakcsík egyenesen belemegy a park kőfalába.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Váci út 13

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Még tart az adóbevallási időszak, ha eddig nem rendelkeztél az adód 1%-ról, akkor gondolj ránk, hogy a jövőben is segíthessük a bejelentések megoldását.
    Adószámunk: 18627239-1-41.
    Vagy ha márr...
  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A képen látható "vakvezető kövek" un. rávezető kövek (az átkelési lehetőséget jelzik), amelyeket a látássérült emberek a járdán haladva keresztezve észlelnek. A járda teljes szél
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gárdos Aranka hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez megnyugtató, köszönöm.
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    (A hivatalos neve pedig taktilis jelzés. :) )
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Sok helyen van így a városban, ez szabályos. A bottal közlekedők nem mennem neki a falnak, hiszen érzékelik azt, ugyanakkor így a falat követve tudnak továbbhaladni.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gárdos Aranka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére