Megoldott

elhagyott roncs

Rendszám nélküli kérem szállítsák el

Tisztelt közterület egy kérdés miért nem visznek el rendszámos roncsokat?
Más kerület elviszi őket Zuglóba minimum 50db roncs áll

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Füredi u. 72

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönöm
    szépen
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt már nem láttam ott.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Ellenőrzésünkkor 1db hatósági jelzés nélküli gépjármű volt a helyszín
    Szélvédőjén ezzel kapcsolatban az értesítést elhelyeztük. A 10 napos
    határidő elteltét követően a járművet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére