Megoldott

Járda akadálymentesítése félbemaradt

Anonim Járókelő

A Rátz László utca- Zsombor utca kereszteződésében a járdák akadálymentesítése már közel 2 hónapja félbemaradt, jelenlegi állapotában balesetveszélyes (semmi sem jelöli, hogy útmunka zajlik) és nagyobb akadályt jelent átjutni rajta babakocsival vagy kerekesszékkel, mint korábban, az aszfalt felszedése előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Zsombor u. 31

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Még tart az adóbevallási időszak, ha eddig nem rendelkeztél az adód 1%-ról, akkor gondolj ránk, hogy a jövőben is segíthessük a bejelentések megoldását.
    Adószámunk: 18627239-1-41.
    Vagy ha márr...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolt pdf-ben olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az érintett szakaszt leaszfaltozták, lezárható megoldottként, köszönöm. Azonban az elvégzett munka elég silány minőségű lett, sajnos fotót nem sikerült róla készítenem.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére