Válaszra vár

Kicsorduló szemét

Kicsordul a szemét.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 27

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kozteruleten hagyott hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ugron Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterületen hagyott hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ugron Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére