Megoldatlan

Forgalomképtelen autó

Hónapok óta több autó is áll a parkolóban amelyek működésképtelenek. Senki nem foglalkozik velük, miattuk hely nincs a parkolóban, többen szabálytalanul a füvön állnak, és a Közterület-felügyelet büntet.

Ilyen a képen látható Fiat, egy fehér Opel Kadett, szürke Renault Twingo.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Csertő u. 20

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő,

    az illetékes válaszában olvasható, hogy az idézett rendelet értelmében nem tudják elszállítani az autót, mivel van rajta hatósági jelzés.

    Köszönjük megértésed.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Máté!
    Egy 2018-as cikk szerint, ha a műszaki érvényessége lejárt a gépjárműnek, akkor -még ha van rajta rendszám - elszállítható a gépjármű, mert nem tartózkodhat közterületen.
    A JSZP rendszerb...
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Füredi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott autó Zuglóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szabó József utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére