Megoldatlan

Elhagyott autó Zuglóban

Hàrom régóta otthagyott, sokszor megbüntetett autó foglalja a helyet Zuglóban, a Récsei Center tőszomszédsàgàban, a Szabó József utcàban és az Istvànmezei úton. Egy éve legalàbb ott àrvàlkodnak, szélvédőjükön sok Mikulàs-zacskóval.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szabó József u. 8

Hozzászólások

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    az ezüst Renault ról elveszett a rendszám
    azt reméljük elviszik már így
  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére