Megoldatlan

6 éve egy helyben álló autó

A XIV. kerületben az Egressy út 72. szám alatt levő társasház előtt legalább 6 éve mozdulatlanul áll egy szürke Opel Corsa. A kerekei le vannak eresztve, rozsdásodik is. Csak a helyet foglalja a többi autó elől.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 72

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszáll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Füredi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Forgalomképtelen autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csertő utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott autó Zuglóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szabó József utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére