Megoldott

Szemètlerakó a Stadionoknál

A Stadionoknál a fèlbehagyott èpület lábánál található ez a kupac.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Mindig nagy örömünkre szolgál, ha a helyiek aktívak és jelzik a kerület ügyes-bajos dolgait. A cikk megjelenését követően értesítettük és kértük a Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. Városüze...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem kerleti feladat. Fővárosi útvonal.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére