Megoldott

Nincs az út szintjében a szegély

A Szerémi út és Kondorosi út kereszetződésében a vadiúj felújítás után sajna nem sikerült a kivitelezőnek az út színtjébe hozni a szegélyt, így rosszabb lett mint volt és ez nagyon bosszantó kerékpárút esetén, az északi rész tökéletessen sikerült... kérem csináltassák újra az út déli oldalát.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 61

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Már kész is, köszönjük!
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére