Megoldásra vár

Beszakadt aknafedlap a járdán

Baleset veszélyes beszakdt aknafedlap a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Neumann János u. 1

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület"-ra.

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Tuesday, April 2, 2019 5:11 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subject: M
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sélley Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Már bekerítették...
  • Sélley Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    A hosszú hétvége után küldök mindenképp.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Szabolcs! Tudnál küldeni egy képet az aknafedél könyezetéről is? Ez a fotó nem biztos, hogy elég lesz ahhoz, hogy az illetékes beazonosítsa a probléma helyszínét. Köszönjük!
  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Sélley Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére