Megoldott

Beton oszlop

A Mázsa utcai villamos megállóban áll ez az omladozó, funkciótlan beton oszlop. Kérem, szíveskedjenek elbontani!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Platán sor 2

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Elbontották. Megoldva.
  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi bejelentésben szereplő, a Kőbányai úton lévő volt kerítésoszlopot a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. el fogja bontani. Ezt már az ugyanezen témával foglalkozó 00040098
    ...
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "X. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy az oszlop nincs Részvénytársaságunk üzemeltetésében. Vélhetően a X. kerület az illetékes az ügyben.
    Kérjük tájékoztatásunk szíves
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Muramészáros Peterson hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyes a megállapítás:) Betonoszlop! a háttérben meg egy cinege!:) Amúgy attól hogy valami főváros terület nem azt jelenti hogy akkor ott minden a fővárosé:) Végülis akkor a háttérben szabálytalanul p...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Esetleg BKK. Mivel a megállóban van. Vagy Budapest Közút, mert szerintem ez fővárosi terület.
  • X. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Tájékoztatjuk Önt, hogy a hivatal@kobanya.hu címre küldött levele a Kőbányai Polgármesteri Hivatalhoz megérkezett, az ügyintézést megkezdjük. A válaszadásig szíves türelmét kérjük.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére