Válaszra vár

Utcanév

Hiányzik az utcanév tábla a Jászberényi út és az 501. utca találkozásánál.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 501. u. 2

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Milyen jó fejek, hogy öt hónap alatt megírták, hogy nem illetékesek. (Bár szerintem ez még Kőbánya).
  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület"-ról "XVII. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T. Járókelő!

    Társaságunk az utcanév táblák kihelyezésében nem illetékes, javasoljuk a XVII. kerületi polgármesteri hivatalnak továbbítani.

    Üdv,

    Budapest Közút Zrt.
    Központi cím: 1115 Budapest Bánk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A beadványt az illetékességgel rendelkező részére tovább küldöm ügyintézés céljából.
    Üdvözlettel,

    Szász József osztályvezető megbízásából

    Kerülő Attila Csaba
    közútkezelő, műszaki ellenőr
    Kőbányai Po
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére