Megoldásra vár

Eltolták

Valaki neki tolatott a kerékpár támasznak. Kérem, szíveskedjenek helyreállítani! Illetve sajnos mindig ott parkolnak közvetlen mellette. Valahogy ezt meg kellene akadályozni, hogy ne tegyék megint tönkre.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 19

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    És a parkolással mellette mi lesz? Remélem arra is kitalálnak valamit, különben nem fog sokáig tartani.
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A sérült kerékpártámasz javítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére