Válaszra vár

Matricák és graffitik az M3 Dózsa György út (metróállomás) tábláin lejáratoknál

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2019.07.10.:
Nem történt változás eddig.

----------

Matricák és graffitik az M3 Dózsa György út (metróállomás) tábláin lejáratoknál

Budapest, Váci út 74, 1132 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dózsa György út

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Matricák és graffitik az M3 Dózsa György út (metróállomás) tábláin lejáratoknál Budapest, Váci út 74, 1132 Hungary"-ról "FRISSÍTÉS 2019.07.10.: Nem történt változás eddig. ---------- Matricák és graffitik az M3 Dózsa György út (metróállomás) tábláin lejáratoknál Budapest, Váci út 74, 1132 Hungary"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt változás eddig.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt változás.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sainos nincs változás, 2019-04-01 21:45
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon szombatra megtisztulnak a táblák?
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0004077/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00041511

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyről egyeztettünk a probléma megoldásában illetékes Budapest Közút Zrt.-nek.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére