Megoldásra vár

kiálló csavarok a járdából

A Ferde utcán, az IBIS Hotel előtti, a BKK buszmegálló melletti járdából 2db csavar mered ki a kb. 3cm-re.
A buszmegállók miatt ez a járda elég fogalmas, és ha valaki szerencsétlenül lép, akkor jókorát tud esni.
Ennek egy törött lelefon, lehorzsolt csukló és fájós térd lett a botlás következménye.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferde u. 1

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budape...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0003961/2019

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Levélírónk!

    Köszönjük, hogy levelével felkereste ügyfélszolgálatunkat!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését továbbítottuk az illetékes Budapest...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet, hogy azok a csavarok tartják a járdát a helyén :D
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kimozdult járólap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére